POWERLIFTING: Održan "Trofej Beograda", Pančevci osvojili Beograd

okt 19 2019 /

U subotu, 19. oktobra, u Beogradu je organizovano takmičenje "Trofej Beograda", u organizaciji Power Lifting Saveza Srbije, na kome su nastupali naši sugrađani ispred SUDT "Silverbek Crossboks Pančevo", osvojivši 3 zlatne, 2 srebrne medalje, i oborili rekorde.

Stefan Mirković, osvojio je 1. mesto u kategoriji subjuniora do 74 kg, čime je oborio državni subjuniorski i juniorski rekord, rezultat 150kg.

Aleksandar Kolocka, osvojio je 1. mesto u kategoriji seniora do 74kg, čime je oborio državni seniorski rekord, rezultat 154kg.

Branimir Babin, osvojio je 1. mesto u kategoriji seniora do 59kg, rezultat 110kg.

Novak Filipović, osvojio je 2. mesto u kategoriji seniora do 93kg, rezultat 150kg.

Denis Mirković, osvojio je 2. mesto u kategoriji seniora do 105kg, rezultat 215kg.

Klub "Silverback Crossbox" je dobio pehar za najbolji klub na takmičenju.

- Zadovoljni smo sa postignutim rezultatima. Zahvaljujemo predsedniku Powerlifting Saveza Srbije, Milanu Smiljaniću na odličnoj organizaciji takmičenja i pravednom suđenju, treneru Novaku Filipoviću i Strahinji Kostiću predsedniku kluba, kaže za K-013 Mina Beč ispred "Silverbek Crossboks Pančevo".

Sledeće takmičenje je državno prvenstvo koje će se održati 30. novembra u Vladičinom Hanu.